Cukur Sezoni 4 me Titra Shqip ne HD

Cukur Sezoni 4 me Titra Shqip ne HD

Sezoni me i ri i Cukurit sezoni 4 mund ta shikoni ne webfaqen tone.

Cukur Sezoni 4 me Titra Shqip

Ku mund ta shikoj Cukur Sezoni 4 me Titra Shqip?

Webfaqeja jone permbane qindra seriale andaj edhe sezonin e 4 te Serialit Cukur mund ta shikoni ne www.SerialeON.com

Me larte e klikoni ne foto dhe do ridirektoheni tek episodat e serialit Cukur me Titra Shqip.

Cukur Sezoni 4 me Titra Shqip – Çfare do ndodhe ne kete sezon?

Se Shpejti do kuptohet se çfare vertete do ndodhe ne Sezonin e 4 te Cukurit. Na ndiqni dhe shikoni te gjitha episodat me titra shqip vetem ne SerialeOn.com – Cukuri me Titra Shqip

Historia e Cukurit

Kontrolli i Cukurit nje vend ne Stamboll, i mbushur me krime eshte ne duarte e Koçovalive. Familja ka rregullat e saja edhe pse thuajse eshte shume afer krimit.

Njera nga rregullat e tyre eshte te largojne drogen. Droga nuk prodhohet, perdoret apo shitet ne Cukur.

Por grupet te cilat jane te reja ne loje mundohen ta thyejn kete rregull ne Cukur.

Cukuri eshte drame turke qe tregon historine e Jamaçit, nje djalosh i ri me influence nga familja Kocova qe ka nen kontrolle Cukurin.

Lagjeja me e rrezikshme ne Stamboll. Kur ai takohet me Senan ata bien ne dashur dhe martohen – por kur familja qe ai ka len prapa hy ne mes tyre.

Sena shkon pas Jamacit ne Cukur ku ai merr rolin si lideri i familjes.

Cukuri (Gropa) ne fakt eshte nje histori familjare. Babai i cili ne te kaluaren ka qene ne nje konflikt.

Atij i eshte dashur te ndjeke rrugen e krimit dhe nuk ka frike te sakrifikoj per familjen e tij.

Ai rrite djemte e tij qe nje dite ata te zen vendin e tij.